Globalne przebudzenie

Jest tak wiele wiadomości, które chciałbym wam pokazać. Nie da się tego wszystkiego opisać od razu, ale wkrótce dodam kolejne rozdziały. Aby nie zostawiać was z niczym zamieszczam poniżej cześć zgromadzonych materiałów.

– Illuminaci

Wkrótce podam nazwiska wszystkich ludzi, którzy stoją za tym szatańskim planem i powiem jakie są ich zamiary na przyszłość.

Ostateczny cel NWO – Aaron Russo


„Pandemia koronawirusa na zawsze zmieni porządek świata. USA muszą chronić swoich obywateli przed chorobą, rozpoczynając pilną pracę nad planowaniem nowej epoki.” – Henry Kissinger – Wall Street Journal, 3 kwietnia 2020.

– Globalne przebudzenie

Jako podsumowanie tematu pandemi i obecnych wydarzeń, najlepiej posłuży świetny wywiad Davida Icke’a – nie tylko o koronawirusie, ale też o miłości, o której ludzkość w dzisiejszych czasach chyba zupełnie zapomniała. Po obejrzeniu wywiadu zrozumiesz, dlaczego aż ponad 1,3 mln ludzi oglądało go na żywo na YouTube! I dlaczego już w trakcie nadawania został ocenzurowany.

Zobacz: Rose / Icke III The livestream: May 3, 2020

Jeśli ten film nie odtwarza się poprawnie, poniżej jest link do jego kopii.

Zobacz: Rose / Icke III The livestream: May 3, 2020 – bitchute.com

A jeśli nie znasz języka angielskiego, to zamiast tego obejrzyj wcześniejszą rozmowę: Rose / Icke II (April 6, 2020)

Zobacz: Wybuchowy wywiad Davida Icke’a z Londonreal.tv usunięty z Youtube (poprawione napisy)


Wiedza, którą mam nadzieję zdobyłeś w tym poradniku jest jak magiczne okulary, które pozwolą ci na nowo spojrzeć na świat i zobaczyć go takim, jakim jest naprawdę.

Okulary pokazujące prawdę z filmu „Oni Żyją”


A na koniec, wiedząc, że świat w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej, przyda się trochę rozrywki. Polecam przypomnieć sobie film Matrix, który nabiera zupełnie nowego znaczenia jeśli potraktujemy go jako metaforę współczesnego świata.

Zobacz: Film Matrix (1999)


Jeśli uważasz, że inni ludzie też zasługują na poznanie prawdy o pandemii i o świecie, przekaż link do tej strony każdemu, komu się ci się uda. Udostępnij link na Facebooku, napisz o tej stronie w komentarzu, porozmawiaj z rodziną i znajomymi o tym, co tu przeczytałeś. Satanistyczne elity stracą swoją władzę tylko wtedy, gdy ludzie na całym świecie obudzą się z telewizyjnej hipnozy. Tylko globalne przebudzenie całej ludzkości może nas uratować przed zniewoleniem i sprawić, że na świecie zapanuje prawda i miłość!


Powrót na stronę główną
GlobAwake.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *