Pizzagate

Kiedy zobaczycie to, co chcę wam pokazać, powiecie, że to niemożliwe, że takie rzeczy dzieją się naprawdę. Dlatego najpierw pokażę proceder, o którym wszyscy wiedzą i który dzieje się zupełnie legalnie. Jest to żydowska tradycja praktykowana od wieków.

Rabbi Circumcision


Tutaj jeszcze jeden podobny film.

Zobacz: Jewish tradition


Bywa, że podczas tego procederu rabin zaraża dziecko chorobą weneryczną. Zdarzają się również przypadki śmiertelne z tego powodu. W Nowym Jorku dwoje niemowląt zmarło z powodu opryszczki, którą zaraziły się od rabina podczas obrzezania. Jeśli ludzie w imię boga robią takie rzeczy, to strach pomyśleć, do czego są zdolni działając w imię Szatana…

Dodatkowe informacje:

Rabin oskarżony o zarażanie niemowląt opryszczką.
Zobacz: Local rabbi accused of infecting babies with herpes


Po tym wstępie, możemy przejść do sedna tematu, czyli do afery Pizzagate. Będziesz absolutnie zszokowany, kiedy dowiesz się dlaczego najbardziej wpływowi ludzie świata, bardziej od jakiegokolwiek wyszukanego dania, cenią sobie pizzę i makaron. Koniecznie przeczytaj ten artykuł:

Zobacz: #pizzagate – Przeczywistość


Teraz pokażę ci masę innych materiałów, które świadczą o totalnym zepsuciu współczesnych elit. Oto kandydat na prezydenta USA – Joe Biden przy dźwiękach piosenki „I sniffed a girl” (powąchałem dziewczynę).

Zobacz: Joe Biden: I Sniffed A Girl (Music Video)


Agent CIA przyznaje, że tajne służby zajmują się dostarczaniem dzieci pedofilom.

CIA Agent Blows The Whistle We Supply Elite Pedophiles With Children


Dla tych, co nie znają angielskiego zamieszczam tłumaczenie filmu.

John Kiriakou, wielokrotnie odznaczony agent CIA z 14-letnim doświadczeniem w tajnych służbach, wydał publiczne oświadczenie ujawniając, że Centralna Agencja Wywiadowcza pozyskuje dzieci dla wpływowych pedofilów z całego świata.

Były szpieg mający również głębokie powiązania z Hollywood, dzięki pracy jako doradca przy produkcji filmów, wyjaśnił, w jaki sposób CIA dostarcza dziecięcych niewolników seksualnych potężnym oligarchom z branży rozrywkowej i nie tylko.

Kiriakou mówi, że mają swoich informatorów, czyli osoby na wyższych szczeblach społeczeństwa, polityki i branży filmowej. W zamian za informacje CIA regularnie dostarcza tym wpływowym ludziom dziecięcych prostytutek, które są zwykle gwałcone oraz zabijane i często nigdy więcej nie są widziane żywe.

Świadomie narażając swoje życie na ryzyko, jakie niesie upublicznienie tych informacji, Kiriakou wystąpił publicznie, aby zdjąć zasłonę milczenia z tej przerażającej praktyki wykorzystywania dzieci. Kiriakou opowiedział, jak spotyka wpływowego informatora w hotelu, który w zamian za informacje żąda dostarczenia mu dziecka. Kiriakou stwierdził, że uważał tych tak zwanych oligarchów za kanalie, ale musiał im dać to, czego chcieli. Aby wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje, Kiriakou wyjaśnia, jak szokująca byłaby sytuacja dla większości ludzi, gdyby informator zażądał dorosłej prostytutki. W tym momencie zapytał publiczność, ile osób załatwiłoby prostytutkę. Kiedy prawie nikt nie podniósł rąk, Kiriakou powiedział: oczywiście, wiesz, że to dranie, ale twoim zadaniem jako agenta jest radzenie sobie z draniami i oczekuje się, że agent wyjdzie i załatwi mu prostytutkę. A co, jeśli informator poprosi cię o dostarczenie dziecka? Twoim zadaniem jako agenta CIA jest łamanie prawa kraju, któremu służysz. To twoja praca. Twoim zadaniem jest szpiegostwo. Większość funkcjonariuszy CIA pozyskałaby dziecko.

John Kiriakou przez 14 lat służył jako oficer CIA i obejmował ekscytujące, ale zarazem niebezpieczne misje jako specjalista od zwalczania terroryzmu. Z powodzeniem zwerbował kilku zagranicznych agentów do szpiegowania dla Stanów Zjednoczonych i w pewnym momencie stał się celem zamachów. W 2002 r. Ścigał członków Al-Kaidy w Pakistanie, a kiedy przywódca logistyki Al-Kaidy Abu Zubaydah został ranny i schwytany, Kiriakou pilnował jego łóżka. John Kiriokou barwnie opisał swoje wspomnienia w książce pt. „The Reluctant Spy: My Secret Life in the CIA’s War on Terror”, w której opisał wiele spośród swoich wyczynów. Po przejściu na emeryturę w 2004 roku podjął pracę w firmie księgowo-doradczej Deloitte. Ostatnio pracował w obszarze wywiadu korporacyjnego jako doradca hollywoodzkich filmowców.


Kiriakou opisuje ten proceder jako pewnego rodzaju wyższą konieczność, ale prawda jest taka, że tajne służby bardzo chętnie posługują się pedofilią. Wystarczy, że raz dostarczą dziecko swojemu informatorowi, by potem mogli go szantażować. Im gorsze jest przestępstwo, w które agent uwikła polityka, biznesmena lub celebrytę, tym łatwiej jest mu potem takim człowiekiem sterować. Jednocześnie im bardziej zepsuty i uwikłany jest polityk, tym wyższe stanowiska będą mu proponowane. Właśnie tak to wszystko działa, a pedofilia jest fundamentem tego systemu.

Dla tych, którzy nie oglądali jeszcze filmu „Upadek Kabały” polecam obejrzeć jego części, które mówią o satanistycznych zachowaniach elit.

Fall Cabal – Upadek Kabały – Część 4 – Part 4 – Napisy PL – Polish subtitles


Kolejna część:

Fall Cabal – Upadek Kabały – Część 5 – Part 5 – Napisy PL – Polish subtitles


I kolejna:

Fall Cabal – Upadek Kabały – Część 7 – Part 7 – Napisy PL – Polish subtitles


Film „Upadek Kabały” to naprawdę świetny film. Widać jednak, że był on tworzony w pośpiechu, bo nie wszystkie podane w nim treści zostały zweryfikowane. Raczej nie jest prawdą, że Mark Zuckerberg przyznał się na Facebooku do używania adrenochromu. Nie jest też prawdziwy fragment o nagim chłopcu uciekającym z pałacu Buckingham. Tego typu fałszywe nagrania są tworzone przez tajne służby, żeby zburzyć zaufanie ludzi do teorii spiskowych. Nie mniej jednak, większość informacji i główne przesłanie filmu „Upadek Kabały” są słuszne.

Fall Cabal – Upadek Kabały – Część 8 – Part 8 – Napisy PL – Polish subtitles


Prezydent Donald Trump także jest powiązany z Jeffrey’em Epsteinem. Autor biografii Trumpa, Tim O’Brien, zamieścił na Twitterze cytat z magazynu New York z 2002 roku, w którym Trump mówi o Epsteinie: „Znam Jeffa od 15 lat. Wspaniały facet. Fajnie jest z nim przebywać. Mówi się nawet, że lubi piękne kobiety tak samo jak ja, a wiele z nich to te młodsze.”


Bill Gates przynajmniej kilka razy latał na pedofilską wyspę Epsteina.


Były oficer CIA ujawnia wielką skalę problemu handlu dziećmi i przyznaje, że pozyskiwanie adrenochromu jest faktem.

Ex CIA officer Exposing child trafficking and Adrenochrome users. #RobertDavidSteele #Adrenochrome


W filmie „Upadek Kabały” wspomniano o przypadku dzieci z Wielkiej Brytanii, które padły ofiarą satanistów. Warto się zapoznać z ich relacją mimo, że jest naprawdę szokująca.

Przerażające rytuały satanistyczne – relacje dzieci

Dodatkowe informacje:

Oto film, który ma przedstawiać Johna Podestę torturującego dziecko. Materiał tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Zobacz: John Podesta abusing kid on video at Comet Ping Pong concert

– HANDEL DZIEĆMI


Handel żywym towarem to problem, o którym mówi sie zdecydowanie zbyt mało. Przeczytaj ten artykuł, żeby poznać skalę tego zjawiska.

Zobacz: Co roku znika z powierzchni ziemi 25 milionów ludzi – co się z nimi dzieje?


Paweł Bednarz to nieustraszony aktywista, który poświęca swoje życie, aby walczyć o wolność polskich dzieci. Warto poznać jego doświadczenia.

Handel dziećmi, ciąg dalszy – Paweł Bednarz


Być może zastanawiasz się, dlaczego żaden poważny dziennikarz nie porusza tak bulwersującego tematu. No cóż, dziennikarze, którzy zechcą podjąć się tej sprawy, żyją zwykle dość krótko.

Zobacz: Dziwne zgony dziennikarzy śledczych – czy byli na tropie polskiego „Pizzagate”?

Dodatkowe informacje:

Ten artykuł bardzo dokładnie wyjaśnia mechanizm handlu dziećmi, poprzez adopcje zagraniczne.

Zobacz: Adopcje zagraniczne – przemilczany skandal – Przeczywistość

– PEDOFILIA W HOLLYWOOD


Okazuje się, że nie tylko politycy są zamieszani w pedofilię i satanizm. Znani aktorzy i piosenkarze również należą do tej satanistycznej sekty. Na przykład Tom Hanks bez zażenowania mówi o swojej córce, że jest sexy.

Toddlers & Tiaras with Tom Hanks


Trudno doszukiwać się przypadku w tym, że Ellen Degeneres jako tło w swoim studiu wybrała krajobraz z pedofilskiej wyspy Jeffrey’a Epsteina, na której wykonywano satanistyczne rytuały. Tutaj wyspa w Google Earth.


Sandra Bullock wyznała, jaki zabieg stosuje, żeby zachować urodę.

Sandra Bullock Got A „Penis Facial”

Ellen Degeneres: Co wstrzykujesz w skórę, Sandra?
Sandra Bullock: Jest to wyciąg z kawałka skóry, który pochodzi od młodej osoby, z bardzo daleka…
Ellen Degeneres: Chodzi o napletki koreańskich niemowląt.
Sandra Bullock: Nazywam to maseczką z penisów. Kiedy zobaczycie, jak dobrze to działa na twarz, to sami pobiegniecie do kosmetyczki mówiąc: daj mi penisy.


To, co robi Sandra Bullock naprawdę budzi obrzydzenie tak, jak Leonardo DiCaprio palący cygaro i trzymający zdeformowany ludzki płód zakonserwowany w słoiku.

Wyciekło nagranie, na którym Angelina Jolie opowiada o rytuale satanistycznym Illuminatów, w którym brała udział.

Zobacz: Okultyzm gwiazd – Angelina Jolie ujawnia swoje rytuały satanistyczne


Aktor Christian Bale po otrzymaniu nagrody Złotego Globu powiedział: „Dziękuję Szatanowi za to, że dał mi inspirację do zagrania tej roli.”

Christian Bale Thanks Satan At Golden Globes


Aktor Will Ferrell, który brał udział w satanistycznych uroczystościach Mariny Abramovic, stworzył inscenizację krwawego rytuału satanistycznego. Aktor w taki niby-humorystyczny sposób daje nam wskazówki na temat tego, kim jest naprawdę.

The Chris Gethard Show – Will Ferrell Performs a Ritual of the Minds | truTV


Film „Out of Shadows” opowiada o pedofilii i satanizmie w Hollywood z perspektywy kaskadera, który miał okazje pracować z najbardziej znanymi aktorami. Film ten odkrywa czym jest prowadzony przez CIA tajny program kontroli umysłu (MK-Ultra), który stoi za tak zdegenerowanymi zachowaniami celebrytów. Koniecznie trzeba obejrzeć ten film. Tutaj wersja z lektorem.

Dodatkowe informacje:

Ciekawy artykuł dla ludzi, którzy chcą jeszcze dokładniej poznać ten temat (po angielsku).

Zobacz: The Satanic Entertainment Industry


Mocno zaangażowana w kult satanistyczny jest także piosenkarka Mariah Carey, o czym poinformowała jej własna siostra.

Zobacz: Okultyzm gwiazd – Mariah Carey i kult satanistyczny


Twórczość Lady Gagi przesiąknięta jest motywami satanistycznymi. Jako przykład można podać jej niedawny występ z Video Music Awards 2020. Lady Gaga śpiewa na scenie, która wyściełana jest czymś, co przypomina flaki. Następnie gra na fortepianie wyglądającym jak mózg. Ten mózg przypomina mi zarazem stos nagich zwłok.

Lady Gaga Performs a Medley of „Chromatica II”, „Rain On Me” (ft. Ariana Grande), & More


Kesha śpiewa piosenkę pt. „Jestem kanibalem” pijąc przy tym krew. Tekst piosenki:

Zjadam chłopców na śniadanie i obiad
A kiedy jestem spragniona, piję ich krew
Mięsożercą, zwierzęciem, jestem kanibalem”

Kesha drinking blood on stage like it’s normal


Coraz więcej aktorów demaskuje to, co dzieje się w Hollywood. Aktor Corey Fieldman mówi: „Problemem numer jeden w Hollywood była, jest i zawsze będzie pedofilia”.

Elijah Wood Says Pedophiles Are in HOLLYWOOD! ILLUMINATI?


Przyznają to także aktorzy Mel Gibson i Jim Carrey.

Zobacz: Jim Carrey i Mel Gibson mówią prawdę o Hollywood – okultyzm, adrenochrom i pedofilia


Aktor Sacha Baron Cohen powiedział, że podczas pobytu w Las Vegas trafił na siatkę pedofilską, która dostarcza dzieci wpływowym osobom.

Movie Star Says He Stumbled Upon Possible Pedophile Ring During Filming, Contacted FBI – YouTube


A to mój ulubiony film. Komik Ricky Gervais nazywa hollywoodzkich aktorów zboczeńcami i mówi im to prosto w twarz. Ich miny są bezcenne…

Ricky Gervais at the Golden Globes 2020 – All of his bits chained


Avicii stworzył teledysk For A Better Day pokazujący problem handlu dziećmi (co bardzo źle się dla niego skończyło). Podobnie zrobił Justin Bieber, który w teledysku do piosenki Yummy zamieścił wiele nawiązań do afery Pizzagate. Na przykład kolor różowy kojarzony jest z adrenochromem. Justin Bieber promował ten teledysk podpisując zdjęcia małych dzieci na Instagramie słowem „Yummy” (tłum. mniam/pyszny).

Hidden meanings behind Yummy

Dodatkowe informacje:

Zobacz: Mroczna sekta, seksualne niewolnice. W USA trwa proces lidera NXIVM – RMF 24

Zobacz: Przekazy podprogowe w bajkach Disney’a – seksualizacja, spirytyzm, satanizm

– POLOWANIA NA DZIECI


Australijka Fiona Barnett zeznała, że jako dziecko była gwałcona przez znane osoby takie, jak były prezydent USA Richard Nixon i ojciec aktorki Nicole Kidman. Opowiedziała też o polowaniach na dzieci, jakie organizuje ta satanistyczna sekta. Jej zeznania potwierdziło 60 innych świadków.

Zobacz: Zeznania Fiony Barnett o krzywdach okultystycznych na dzieciach


Ten artykuł dokładniej przedstawia sposoby działania tej lucyferiańskiej sekty.

Zobacz: Światem rządzi satanistyczna czarna magia – świadectwo ofiary


Belgia to centrum działania Illuminatów, a znajdujący się tam zamek Chateau des Amerois skrywa wiele mrocznych historii takich, jak polowania na dzieci.

Najmroczniejsze miejsce na ziemi: Chateau des Amerois – Zamek Matki Ciemności


Więcej na temat strasznego procederu polowania na dzieci.

Zobacz: „Dziewiąty krąg” – rytualne polowania na ludzi w królewskich lasach Europy


Według zeznań pewnych świadków, nawet papież uwikłany jest w zbrodnie. Czy te doniesienia mogą być wiarygodne?

Zobacz: Ratzinger brał udział w mordach rytualnych – Wolna Polska – Wiadomości


Benedykt XVI abdykował ze stanowiska papieża, jako powód podając zły stan zdrowia. Od tego czasu minęło już 7 lat, a były papież ma się dobrze i nawet udziela się w życiu publicznym. Powód abdykacji musiał być zatem inny, niż problemy ze zdrowiem. Niektórzy spekulują, że powodem odejścia papieża ze stanowiska było jego zamieszanie w mroczne działania.

Zobacz: Więzień Watykanu – czy papież Benedykt XVI został skazany na 25 lat pozbawienia wolności

Dodatkowe informacje:

Są dowody świadczące o tym, że nawet święta Matka Teresa z Kalkuty nie była taka święta, za jaką uchodziła.

Zobacz: Handel niemowlętami, miliony na kontach – prawdziwe oblicze świętej Matki Teresy z Kalkuty

– ADRENOCHROM
Mord rytualny Szymona z Trydentu z 1475 r. według wyobrażeń ówczesnych ludzi. Legendy o żydach dodających do macy krew chrześcijańskich dzieci były na przestrzeni wieków stale obecne w społecznej świadomości.


Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o adrenochromie, czyli o hormonie produkowanym m.in. przez mózg, przypomniał mi się stary film pokazujący ludzi, którzy zamęczają małpę, by następnie zjeść jej mózg.

Eating Live Monkey Brain in Restaurant | Monkey Brain Shot | Informational Purposes | Corona virus


Ten artykuł podaje podstawowe informacje o adrenochromie.

Zobacz: Adrenochrom – krwawy narkotyk elit


Temat adrenochromu zaczyna przedostawać się już nawet do głównych mediów. Niedawno ten temat pojawił się w telewizji tureckiej i bułgarskiej.

Zobacz: Turecka telewizja wyemitowała reportaż o elitach i adrenochromie


Ciekawy film podający wiele informacji na ten temat.

Dokument Adrenochrome What is Adrenochrome? Kult Saturna Qanon Illuminati Clinton Obama Napisy PL


Niestety film został skasowany z Youtube. Mam nadzieję, że kiedyś pojawi się ponownie.

Hollywood w swoich filmach od dawna informował nas o tym, czym jest adrenochrom. Mało kto jednak rozumiał wtedy, że nie jest to fikcja, a rzeczywistość. Tutaj adrenochrom w filmie „Las Vegas Parano”.

Fear and Loathing in Las Vegas (10/10) Movie CLIP – Too Much Adrenochrome (1998) HD


Druga część tego filmu.

Fear and Loathing in Las Vegas – Adrenochrome/Adrenocromo scene – Elite drugs Part 2


Motyw adrenochromu pojawia się też w filmie „Mechaniczna pomarańcza” Stanley’a Kubricka. W pierwszej scenie filmu główni bohatorowie piją „drencrom” w celu wzmożenia agresji.

A Clockwork Orange – Intro [Old]

„Ja, to znaczy Alex i moich trzech kamratów, czyli Pete, Georgie i Dim siedzieliśmy w barze mlecznym Korova i kombinowaliśmy, co zrobić z resztą wieczoru. W Korovie serwowali koktajle mleczne z vellocetem, syntemeskiem lub drenocromem, którym my się raczyliśmy, bo wzmagał agresję i nastrajał do starej dobrej ultraprzemocy.”


Najnowsza płyta Lady Gagi nosi nazwę „Chromatica”, w czym można się doszukiwać nawiązania do adrenochromu. Lady Gaga ma tu różowy kolor włosów, tak samo, jak Justin Bieber w teledysku „Yummy”. Różowy to kolor adrenochoormu.

Dodatkowe informacje:

Zobacz: Niewolnictwo dzieci i Adrenochrom w filmach (+18) – YouTube


Tylko jeśli duża część społeczeństwa dowie się prawdy o handlu dziećmi i rytuałach satanistycznych, tylko wtedy możliwe będzie zaprowadzenie zmian. Nie trzymaj tej wiedzy dla siebie, ale udostępnij ten artykuł znajomym.


Przejdź do następnej strony:
Globalne przebudzenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *