Technologia 5G

Jeszcze jednym ważnym celem plandemii jest zainstalowanie masztów 5G, co w normalnych warunkach nie obyłoby się bez protestów. Technologia 5G znana jest już od dawna i przez wojsko zaklasyfikowana jest jako broń. Była też już wykorzystywana do rozpędzania demonstracji. Jest wiele niezależnych badań, które dowodzą szkodliwego działania tej technologii na ludzki organizm. Wprowadzenie sieci 5G jest jednak dla władz i wielkiego biznesu celem strategicznym, przy którym zdrowie i życie ludzi nie ma znaczenia. 5G jest wprowadzane z pominięciem właściwych badań i bez zgody społeczeństwa.

Przesłuchanie w amerykańskim senacie ujawniło, że nie zostały przeprowadzone żadne badania na temat biologicznych skutków technologii 5G.

US Senator Blumenthal Raises Concerns on 5G Wireless Technology Health Risks at Senate Hearing


„Na moje pytanie dotyczące dowodów potwierdzających bezpieczeństwo 5G, Ministerstwo Zdrowia odpowiedziało wprost, że nie ma ani jednych badań epidemiologicznych na świecie, które by dotyczyły konkretnej grupy osób, konkretnego narażenia, czasu oraz ekspozycji i takie bezpieczeństwo potwierdzały” – alarmuje Zbigniew Gelzok, prezes stowarzyszenia Prawo Do Życia.

„Polscy naukowcy z Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi na zlecenie polskich władz opracowali raport o 5G. Raport okazał się niekorzystny dla 5G, a teraz rządzący udają, że dokument sporządzony na ich zlecenie nie istnieje” – mówi Zbigniew Gelzok.

Dodatkowe informacje:

Mateusz Jarosiewicz dostarcza garść wartościowych informacji na temat 5G. Warto obejrzeć chociaż pierwszą połowę filmu.

Zobacz: W nocy przepychali zabójczą ustawę – Mateusz Jarosiewicz

„Społeczeństwo, które nie chce zauważać i sprawdzać faktów, które nie chce wierzyć, że rząd i media stale je okłamują, to społeczeństwo, które wybiera i zasługuje na dyktaturę państwa policyjnego.” – Ian Goddard, pisarz.Wpływ 5G na zdrowie

Przekaźniki 5G będą emitowały fale elektromagnetyczne w przedziałach od 600 MHz do 26 GHz, a w przyszłości nawet do 76 GHz. O tym, że takie promieniowanie jest szkodliwe najlepiej świadczy fakt, że wykorzystanie tej technologii przez dekady było nielegalne, a dopiero 100-krotne podniesienie przez rząd norm dopuszczalnego promieniowania umożliwiło wdrożenie tej technologii. Naukowcy obawiają się, że 5G wywoła epidemię ciężkich chorób – nowotworów, schorzeń neurodegeneracyjnych, chorób serca, zaburzeń układu hormonalnego, bezpłodności – tylko fragment długiej listy negatywnych skutków przypisywanych narażeniu na promieniowanie emitowane przez nadajniki telekomunikacyjne.

Anteny 5G mają być rozstawione nawet co kilkadziesiąt metrów. Choć będą one mniejsze i słabsze niż obecne stacje bazowe, to jednak będą emitowały pole elektromagnetyczne o znacznie wyższej częstotliwości. Ich zasięg obejmie też dużo większy obszar niż dzisiejsza sieć. W praktyce oznacza to, że wszyscy będziemy „kąpać się” w morzu mikrofal. Promieniowanie to stosunkowo nowy czynnik w naszym środowisku. Nie istnieją żadne dowody, które potwierdzałyby, że nam nie zagraża, są natomiast podstawy do podejrzeń, iż jest zupełnie odwrotnie.

Przykładowo metaanaliza z 2009 roku wykazała istnienie związku między używaniem komórek przez co najmniej 10 lat i zwiększonym ryzykiem rozwoju nowotworów mózgu. Na podobną zależność wskazuje publikacja z 2017 roku. W opisie testów stwierdzono zależność między narażeniem na mikrofale z telefonów mobilnych i podwyższonym ryzykiem rozwoju glejaka w płacie skroniowym. Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem uznała fale radiowe za możliwy czynnik kancerogenny. Wiadomo także, iż przewlekłe narażenie na pole elektromagnetyczne o wysokim natężeniu może powodować patologiczne zmiany w ludzkim ciele. Wyrazem tego jest ujęcie w Polsce tzw. choroby mikrofalowej na liście chorób zawodowych służb ochrony kraju (wojsko, wywiad, więziennictwo). Co ciekawe, do 2002 roku figurowała ona również wśród chorób zawodowych dla osób cywilnych. Zniknęła z niej w niejasnych okolicznościach…

Inne badanie przeprowadzono w Bawarii w latach 2004-2005. Naukowcy przez półtora roku monitorowali stan zdrowia mieszkańców miejscowości, w której wcześniej nie działała żadna stacja bazowa GSM. Po sześciu miesiącach od uruchomienia anteny w próbkach moczu uczestników eksperymentu stwierdzono znaczący wzrost stężenia hormonów stresu i spadek poziomu dopaminy (odpowiedzialnej m.in. za procesy zapamiętywania) oraz fenyloetyloaminy. Po kolejnym roku ekspozycji poziom neuroprzekaźników nie uległ normalizacji, co wskazywało, że organizmy badanych pozostają w przewlekłym stresie. Co istotne, przeciętna maksymalna gęstość mocy, na którą byli narażeni mieszkańcy, była relatywnie niska: wynosiła od poniżej 60 do powyżej 100 µW/m2. Tymczasem telekomy walczą o zwiększenie limitów w Polsce do… 10 W/m2. W efekcie poziom narażenia na pole elektromagnetyczne może być o blisko milion razy większy niż w przypadku populacji opisanej w badaniu!

Nawet zwolennicy 5G przyznają, że fale radiowe mogą „wydłużać czas życia wolnych rodników”. Wolne rodniki zaś to atomy lub cząsteczki zawierające niesparowane elektrony, przyczyniają się do degradacji DNA oraz starzenia się organizmu i sprzyjają rozwojowi wielu chorób przewlekłych. Zdaniem przeciwników 5G to dlatego pierwsze zachorowania na – rzekomo – koronawirusa występują po jakimś czasie od poddania organizmu oddziaływaniu promieniowania spowodowanego używaniem sieci 5G. 

„Uruchomienie sieci 5G stanowi gigantyczny eksperyment na zdrowiu nie tylko ludzi, ale w ogóle wszystkich istot żywych” – stwierdził psycholog społeczny dr Joel Moskowitz z Uniwersytetu Kalifornijskiego.
źródło: menway.interia.pl

Zobacz jak technologia 5G wpływa na żywe organizmy.

Man alleges tree is being killed off by „5G transmitter”


Obejrzyj ten film, żeby dowiedzieć się na czym dokładnie polega i jak działa technologia 5G.

Zobacz: 5G blokuje absorpcję tlenu do komórek (na częstotliwości 60 GHz)


Jeśli znasz język angielski polecam obejrzeć też ten film, na którym były szef Vodafone ostrzega przed technologią 5G.

Zobacz: Former Vodafone boss blows the whistle on 5G & coronavirusWprowadzanie 5G na świecie

Nie ma wątpliwości, że technologia 5G jest bardzo szkodliwa dla zdrowia. Wielu ludzi umrze z powodu promieniowania, ale jest to koszt, jaki politycy są gotowi ponieść, aby stworzyć system totalnej inwigilacji.


Na całym świecie toczy się prawdziwa wojna przeciwko masztom 5G. Zobacz jak w Hong Kongu, Chinach, we Włoszech, Wielkiej Brytanii, w USA i wielu innych krajach ludzie podpalają i niszczą wieże sieci 5G. Telewizja tego nie pokazuje, ale toczy się prawdziwa wojna. Na poniższym filmie zobaczysz jak mocne jest promieniowanie 5G w porównaniu do promieniowania z mikrofalówki. Zobaczysz też eksperyment – czy rośliny wyrosną przy źródle promieniowania? Obejrzyj chociaż pierwsze 11 minut.

Zobacz: 5G is safe? The people fight back [mirrored]


Pracownicy szkół donoszą, że maszty 5G są instalowane przy szkołach lub na ich dachach. Monterzy, żeby nie wzbudzać podejrzeń, podają się za pracowników przeprowadzających dezynfekcję! Co jeszcze mogą wymyślić, żeby ukryć budowę wieży 5G? – Przebierają wieże za drzewa!

Zobacz: Workers install mast disguised as tree during lockdown


Gołębie to wyjątkowe zwierzęta. Kiedy zostaną wywiezione tysiące kilometrów od domu i wypuszczone w powietrze, wzbijają się w górę, robią kilka okrążeń, aby zorientować się w terenie, a następnie obierają kurs i lecą prosto do domu. Gołębie bezbłędnie trafiają do celu, ponieważ potrafią wyczuć promieniowanie magnetyczne Ziemi. Ich doskonałe umiejętności lokalizacyjne oparte są na zmyśle magnetorecepcji. Te ptaki czują coś, co dla nas jest niewyczuwalne. Zobacz jak reagują na maszty 5G. Nigdy wcześniej nie widziałem podobnego zachowania ptaków.

Zobacz: Doves attack 5G tower


Ludzie są więksi niż większość zwierząt i wiele potrafią wytrzymać. Ale co będzie z małymi i pożytecznymi stworzeniami, takimi jak pszczoły? One też kierują się zmysłem magnetorecepcji. Jeśli nawet nie padną tuż przy wieży 5G, to zdezorientowane jej promieniowaniem nie będą w stanie trafić do ula i zdechną w polu.

Zobacz: 5G is bad for bees – California video provides sad evidence


Technologia 5G jest instalowana w szkołach podczas, gdy ludzie zamknięci są w domach. Pracownik szkoły z USA podzielił się swoimi doświadczeniami ukazując w jaki sposób się to odbywa: „Jestem pracownikiem rady szkoły. Technologia 5G ma ostatnio bardzo złą prasę (wiemy dlaczego). Ministerstwo Edukacji (USA) ma zamiar wprowadzić sieć 5G do wielu szkół w rejonie. Rodzice próbują to jednak zatrzymać. Tak więc ministerstwo zdecydowało, że zamknie szkoły na czas pandemii z dwóch powodów. Po pierwsze, żeby rodzice myśleli, że w ten sposób dbają o bezpieczeństwo dzieci chroniąc je przed wirusem. A po drugie, żeby zainstalować sieć 5G w wielu szkołach w rejonie. Firmy instalujące 5G zostały dostały instrukcje, że mają to robić pod przykrywką firm dezynfekujących! Był to sztywny nakaz. Jeśli ktoś by zapytał, to pracownicy mieli odpowiadać, że są w szkole w celu przeprowadzenia dezynfekcji i nie mówić nikomu, że są tu po to, aby zainstalować 5G. Wszyscy wykonawcy byli zmuszeni podpisać umowę poufności! Mam dostęp do takich informacji tylko przez moją pozycję w radzie szkoły. Jestem jedną z trzech osób, które o tym wiedzą.”
źródło: bitchute.comZwiązek 5G z COVID-19

Wiedząc, że 5G jest niewątpliwie szkodliwe dla zdrowia, możemy wrócić do sprawy koronawirusa, aby w pełni wyjaśnić czym naprawdę jest i skąd się wziął COVID-19. Pojawia się coraz więcej opinii, że choć COVID-19 daje objawy choroby wirusowej, to nie wirus jest przyczyną choroby. Masowe umieranie ma być spowodowane właśnie reakcją organizmów na promieniowanie radiospektrowe, czyli promieniowanie o częstotliwości radiowej. Częstotliwość radiowa 5G jest bardzo wysoka, tuż poniżej klasyfikacji broni elektromagnetycznej. Ta częstotliwość w kontakcie z ciałem ludzkim powodować ma zatrucie komórkowe. Organizm w odruchu obronnym próbuje z nim walczyć i to daje objawy zaatakowania organizmu przez wirusa. Gdyby rzeczywiście koronawirusy przenoszone pomiędzy zwierzętami przechodziły na ludzi, Chińczycy już dawno albo by wymarli, albo nie stosowali diety, która nas szokuje, ale którą stosowali od stuleci.

Co ciekawe, pierwszym miastem, w którym na masową skalę wdrożono 5G, czyli miastem flagowym dla sieci 5G było… Wuhan, gdzie na kilka miesięcy przed epidemią zamontowano aż 10 tysięcy anten. A w czasie szczytu epidemii jeszcze dodatkowo instalowano je w szpitalach przeznaczonych do leczenia COVID-19! Doniesienia o instalowaniu 5G w szpitalach dochodzą też z innych krajów. Ujęcia z Wuhan i z Włoch pokazywały nam ludzi padających na ulicy, rzekomo z powodu koronawirusa. Wirus potrzebuje kilku dni, aby się namnożyć i wywołać chorobę. Żaden wirus nie zabija w ten sposób. Warto jeszcze raz spojrzeć na te ujęcia. O 5G jest mowa od minuty 3:22 do 6:38.

A Documentary About Covid-19, By Janet Ossebaard


W Polsce budowa sieci 5G oficjalnie o częstotliwości 2600 MHz rozpoczęła się pod koniec października 2019. Zgodnie z planem pierwszymi miastami, które w I kwartale 2020 r. miały zostać do niej podłączone, są: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin i Wrocław. Unia Europejska planuje, że do 2025 r. w sieć 5G powinny zostać wyposażone wszystkie duże miasta w UE oraz główne szlaki transportowe. Warto przy tym zwrócić uwagę, że dziś kraje, gdzie nie ma sieci 5G, są wolne od koronawirusa. W Afryce zachorowania praktycznie nie występują. Tłumaczy się to klimatem i „młodym wiekiem” Afryki, ale pomija się fakt, że są to regiony świata nieobjęte przez sieć 5G. Tymczasem jej przeciwnicy podnoszą, że tam, gdzie jest wprowadzana sieć piątej generacji, po mniej więcej pół roku występuje wzrost zachorowań i umieralności ludzi właśnie z powodu zatrucia organizmów promieniowaniem radiowym i że dziś jest fałszywie przedstawiany jako spowodowane przez koronawirusa.
źródło: warszawskagazeta.pl

Warto dodać, że posty i filmy poruszające temat związku 5G z COVID-19 są zaciekle cenzurowane w głównych serwisach internetowych. Często są to wypowiedzi naukowców, oparte na logicznych argumentach. Takie treści są kasowane, a konta twórców blokowane. Z reguły nie cenzuruje się treści, które głoszą nieprawdę. Po prostu nie ma takiej potrzeby, bo ludzie sami zauważą, że ta informacje jest nieprawdziwa. Z reguły cenzuruje się tylko prawdę, która jest niewygodna dla rządu, a tym właśnie jest związek 5G z COVID-19.

Ważnym głosem w tej sprawie może być też wypowiedź lekarza z Nowego Jorku, która w kwietniu obiegła internet. Warto posłuchać, co mówi on o objawach COVID-19.

Zobacz: Główny lekarz OIOMu w Nowym Jorku Dr Cameron Kyle-Sidell Czy to COVID


Przeczytaj ten artykuł mówiący o szkodliwości 5G i jej związku z COVID-19.

Zobacz: Chiny, 5G i koronawirus – elementy układanki łączą się w całość


Czy cała korona-panika została zorganizowana po to, aby przykryć wzrost zachorowań wywołany przez 5G? Myślę, że jest to bardzo prawdopodobne. Wiosenna fala zachorowań była niewielka. Więcej było w tym całym zamieszaniu strachu niż rzeczywistej zachorowalności. W przyszłości może jednak być inaczej. W Wuhan potrzeba było około pół roku od instalacji 5G do epidemii. W Europie i USA anteny 5G były masowo instalowane podczas wiosennego lockdown’u. Czy zatem powinniśmy się spodziewać wzrostu zachorowalności na na jesień?

Dr Diana Wojtkowiak, która odkryła i wyjaśniła, w jaki sposób 5G może powodować COVID-19, złożyła doniesienie do prokuratora o „popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego, polegającego na wydaniu rozporządzenia podwyższającego stukrotnie normy promieniowania elektromagnetycznego”. Dla dociekliwych i zainteresowanych biologią zamieszczam link do filmu, który wyjaśnia w jaki sposób 5G może powodować COVID-19.

Dodatkowe informacje:

Zobacz: Podejrzenie ludobójstwa – 5G i CoV – Joanna Rajska


Sądzę, że tym artykułem udało mi się przedstawić po co zorganizowano plandemię i lockdown oraz jakie są rzeczywiste cele władz. To, jak wielowymiarowy i rozbudowany jest to spisek może przerażać i przytłaczać. Aż trudno uwierzyć, że tak wielki i okropny scenariusz może być naprawdę realizowany. A i tak opisałem tutaj tylko to, co nadejdzie w ciągu kilku najbliższych lat. W dalszej części opowiem o świecie, jaki elity planują zbudować w dłuższej perspektywie. I jeśli wydaje ci się, że gorzej już być nie może, to wyprowadzę cię z błędu.

Miej na uwadze to, że mogę ci przedstawić tylko te fakty, o których wiem i na które mam dowody. Mogę pisać tylko o tych spiskach, których z jakiegoś powodu nie udało się utrzymać w tajemnicy. Nigdy jednak nie dowiemy się, jak wiele spisków udało się władzom ukryć przed nami i pozostaną one nieodkryte na zawsze.

„Nie ważne jak bardzo jesteś paranoiczny lub nastawiony na poszukiwanie spisków, to, co rząd w rzeczywistości robi jest gorsze niż to sobie wyobrażasz.” – William Blum, pracownik Departamentu Stanu USA.


Przejdź do nastepnej strony:
Masoneria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *